Dodatki

Płatne dodatkowo przy wypożyczeniu:

 • KAUCJA ZWROTNA 900 zł 900,00 zł (jednorazowo)
 • Sposób dostawy (jednorazowo)
  • Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym POZNAŃ ul. Strzeszyńska 63 "Galeria Podolany"0,00 zł
  • Wysyłka kurierem (dostawa w dzień roboczy)32,00 zł
  • Wysyłka kurierem (dostawa w sobotę)49,00 zł

Dodatkowe informacje

IROBOT ROOMBA 980 WiFi

 

Codzienne sprzątanie bez wysiłku

Sierść zwierząt, okruchy, brud i codzienny kurz zawsze się nagromadzają, więc utrzymywanie domu w czystości to niekończąca się praca.

Dlatego właśnie marka iRobot wprowadziła na rynek rodzinę robotów odkurzających Roomba®. Roboty, łącząc potężny system sprzątania z inteligentnymi czujnikami, płynnie poruszają się po całym domu, adaptując się do otoczenia, po to, by dokładnie odkurzać podłogi — pozostawiając Tobie więcej czasu na to, co jest ważne.

 

Roomba® robot odkurzający

Zaprojektowany dla Ciebie i Twojego domu

Płynnie porusza się po Twoim domu

Roboty odkurzające Roomba® wyposażone są w system inteligentnych czujników, które automatycznie prowadzą robota po Twoim domu. Robot podejmuje ponad 60 decyzji na sekundę, poruszając się pod meblami i wokół przeszkód, aby dokładnie sprzątać podłogi.

 • Roomba using Dirt Detect to vigorously clean area

  Automatycznie wykrywa brud

  Czujniki Dirt Detect™ wykrywają obszary bardziej zabrudzone, sygnalizując robotowi konieczność skoncentrowanego czyszczenia w tym miejscu. To doskonała funkcja, która sprawdzi się w miejscach o dużym natężeniu ruchu oraz tych, w których bałagan pojawia się okazjonalnie.

 • Sprząta wzdłuż krawędzi i w narożnikach

  Kształt robota Roomba® został zaprojektowany tak, by efektywnie sprzątać w narożnikach oraz wzdłuż krawędzi i wyłapywać brud, kurz i włosy tam, gdzie się ukrywają.

 • Roomba navigating around chairs and tables

  Swobodnie nawiguje

  Wykorzystując inteligentny system nawigacji, robot porusza się swobodnie wokół przeszkód i mebli, dostosowując ścieżkę sprzątania, by optymalnie sprzątać Twoje podłogi.

Sprząta podłogi w trzech etapach

Nasz mocny, opatentowany 3-stopniowy system sprzątania z wirującą szczotką boczną czyszczącą przy krawędziach, został zaprojektowany by poluźniać, podnosić i zasysać brud i zanieczyszczenia ze wszystkich rodzajów podłóg.

 • Stopień 1:
  Sprząta w narożnikach i wzdłuż krawędzi

  Specjalnie zaprojektowana i zamocowana pod kątem 27°, wirująca szczotka boczna docierająca do krawędzi, wyłapuje brud, kurz i zanieczyszczenia z rogów i krawędzi.

 • Stopień 2:
  Zbiera zabrudzenia dwiema szczotkami głównymi

  Dwie przeciwbieżnie obracające się szczotki główne pracują razem, by zebrać i usunąć brud, kurz i zabrudzenia ze wszystkich typów podłóg w Twoim domu.

 • Stopień 3:
  Zasysa brud i filtruje zanieczyszczenia

  Potężna siła ssąca zasysa zabrudzenia do filtrowanego pojemnika na brud. Filtr o wysokiej wydajności* wyłapuje 99% pyłków, roztoczy i alergenów nawet tak niewielkich jak 10 mikronów.

 • * Dostępny w modelach Roomba serii 800 i 900.

Zarządzaj za pomocą swojego smartfona

Użyj aplikacji iRobot HOME, by ustawić harmonogram pracy, rozpocząć lub przerwać sprzątanie, albo zakończyć cykl, z dowolnego miejsca o dowolnym czasie. Aplikacja jest kompatybilna z modelami wyposażonymi w moduł Wi-Fi®.

Download on the App Store Get it on Google Play

Podłączenie Twojego iRobota Roomba do Wi-Fi® to łatwizna!  

 • Personalizuj ustawienia pracy

  Wybierz preferencje sprzątania jak: moc, liczba przejazdów, końcowe czyszczenie przy krawędziach i inne*.

 • iRobot HOME App displaying Clean Map report

  Wyświetl historię sprzątania

  Sprawdź parametry sprzątania takie jak: ukończone cykle pracy, pokrycie sprzątanej powierzchni i czas pracy. Raporty Clean Map™** pokażą informacje na temat pokrycia sprzątanej powierzchni całego poziomu oraz zdarzenia Dirt Detect® (wykrycie obszarów bardziej zabrudzonych).

 • Wróć do czystego domu

  Zaprogramuj* Twojego robota, by sprzątał nawet do 7 razy w tygodniu w czasie, który jest najwygodniejszy dla Ciebie.

 • * Funkcje różnią się w zależności od modelu.
 • ** Funkcja dostępna w modelach serii 900.

Wybierz funkcje odpowiednie dla Ciebie

Każdy dom jest inny. Dlatego właśnie oferujemy pełną gamę robotów odkurzających Roomba®, by każdy mógł dopasować robota do swoich nawyków sprzątania, budżetu oraz stylu życia.

Roomba® 980
Robot odkurzający

Sprzątanie całego poziomu domu, czas pracy do 120 minut, intensyfikacja pracy na dywanach

Wszystkie typy podłóg

 • Sprzątanie dostosowane

  Wybierz spośród modułów pracy: Moduł Automatyczny dla zwiększonej mocy na dywanach i wykładzinach; Moduł Wydajny dla maksymalnego sprzątania wszystkich typów podłóg; Moduł Eco dla cichszej pracy i wydłużonego czasu sprzątania.

 • Wszystkie typy podłóg

  Robot automatycznie dopasowuje wysokość szczotek, by zapewnić optymalną wydajność pracy przechodząc płynnie od paneli i kafli przez chodniczki i dywany, a także inne rodzaje podłóg.

 • 10x więcej mocy* dla maksymalnej wydajności sprzątania

  Mocny opatentowany 3-stopniowy system sprzątania z wydajnym silnikiem 3 generacji dostarcza do 10x więcej powietrza, by usunąć cząstki osadzone na podłodze.

 • Buduje mapę domu, by efektywnie sprzątać cały poziom

  Inteligentna Nawigacja iAdapt® oraz zastrzeżona technologia vSLAM® pomagają robotowi płynnie poruszać się po domu. Robot wykorzystuje wizualne punkty orientacyjne oraz zapamiętaną mapę, by rozpoznawać miejsca, w których już był oraz te, do których jeszcze powinien się udać.

 • Sprząta dopóki praca nie zostanie ukończona

  Robot automatycznie wraca do Stacji Dokującej, by się doładować, następnie wznawia pracę, by kontynuować sprzątanie w miejscu, w którym zostało przerwane.

 • Bardzo wydajny filtr

  Materiał filtra zatrzymuje do 99% alergenów, pyłków i cząstek nawet tych wielkości 10 mikronów.

 • Doskonale zbiera sierść

  Opatentowane gumowe szczotki zostały zaprojektowane, by zbierać włosy, sierść i zabrudzenia bez ich wplątywania.

 • Kontroluj za pomocą smartfona

  Użyj aplikacji iRobot HOME, by ustawić harmonogram sprzątania, rozpocząć, zatrzymać lub anulować pracę oraz monitorować cykle pracy z dowolnego miejsca, w dowolnym czasie. Automatyczne uaktualnienia oprogramowania zapewniają, że robot ma zawsze najświeższą aktualizację.

 • Zobacz, gdzie sprzątała Roomba

  Raporty Clean Map pozwalają Tobie na sprawdzenie planów pokrycia sprzątanej powierzchni oraz miejsc bardziej zabrudzonych, gdzie uruchomiła się funkcja Dirt Detect®.

 • Sprzątanie dostosowane

  Wybierz spośród modułów pracy: Moduł Automatyczny dla zwiększonej mocy na dywanach i wykładzinach; Moduł Wydajny dla maksymalnego sprzątania wszystkich typów podłóg; Moduł Eco dla cichszej pracy i wydłużonego czasu sprzątania.

 • Wszystkie typy podłóg

  Robot automatycznie dopasowuje wysokość szczotek, by zapewnić optymalną wydajność pracy przechodząc płynnie od paneli i kafli przez chodniczki i dywany, a także inne rodzaje podłóg.

 
 

Wypożycz online

Cena na telefon